Alkukarsintapaikat 

 

Alkukarsintoihin ilmoittaudutaan paikan päällä ensimmäisen tunnin aikana. Ilmoitettu alkamisaika on ilmoittautumisen alkamisaika.

 

La 07.03 Hotelli-Ravintola Pankkila, Puistotie 21, 72400 Pielavesi Klo 22.00-

Pe 05.06 Bar Karma, Kehityksentie 1, 21800 Kyrö Klo 22.00-

La 06.06 Ismon Pub Ravintola, Merikatu 6, 64100 Kristiinankaupunki Klo 21.30-

La 06.06 Tapahtumahotelli Tallukka, Tallukantie 1, 17200 Vääksy Klo 19.00-

La 06.06 Tapulin Mestari, Maatullinaukio 2, 00750 Helsinki Klo 19.00-

La 06.06 Karaokepub Aitta 22, Rantakatu 22, 90100 Oulu Klo 18.00-

Pe 12.06 Hotelli Heimari, Laitialantie 190, 52330 Ristiina Klo 20.00-

Pe 12.06 Ravintola & Gasthaus Saharanta, Sahatie 9, 17800 Kuhmoinen Klo 20.00-

Pe 10.07 Tuulan Pub, Hallintotie 1, 14500 Iittala Klo 20.00-

La 25.07 Lomakeskus Sieravuori, Sieravuorentie 117, 27650 Honkilahti TBA

La 01.08 Ravintola-Baari Luotsivene, Kinkovuorentie 4, 40900 Säynätsalo Klo 20.00-

La 01.08 Bar Bomonti, Anttilankatu 1, 03600 Karkkila Klo 22.00-

Pe 07.08 Ravintola Peyton Place, Teekkarinkatu 17, 33720 Tampere Klo 21.00-

La 08.08 Pub Cow, Scandic Hotels Mikkeli, Mikonkatu 9, 50100 Mikkeli Klo 20.00-

La 08.08 Karaokebar, Asemakatu 31-33, 90100 Oulu Klo 18.00-

La 15.08 Pub Doris, Ruutintie 4, 66400 Laihia Klo 21.00-

La 15.08 El Armadillo, Vieraskuja 4, 02770 Espoo Klo 21.30-

La 15.08 Kessan Kahvila & Baari, Kämmenniemenkatu 43, 34240 Kämmenniemi Klo 20.00-

La 15.08 Music Bar Sävel, Karrinkatu 1, 21200 Raisio Klo 20.00-

La 15.08 Huittisten Seurahuone, Lauttakylänkatu 14, 32700 Huittinen Klo 20.00-

Su 16.08 Pub Vanha Nalle, Turuntie 10, 13130 Hämeenlinna Klo 17.00-

La 29.08 Ravintola Pica-Mocca Pub, Karjalantie 8, 48600 Kotka Klo 20.00-

La 29.08 Kylpylä-Hotelli Peurunka, Peurungantie 85, 41340 Laukaa Klo 19.00-

La 29.08 Warjakan Grilli & Bar, Muikuntie 2, 90470 Varjakka Klo 21.00-

Pe 04.09 Taimon Krouvi, Nuhjalantie 8, 21110 Naantali Klo 20.00-

Pe 04.09 Ravintolamaailma Kruuna & Klaava, Kurisjärventie 11, 37800 Akaa Klo 22.00-

La 05.09 Wanha Mestari, Kauppapuistikko 40, 65100 Vaasa Klo 21.00-

La 05.09 Hotelli-Ravintola Mierontie, Kauppatie 45, 44300 Konnevesi Klo 21.00-

La 05.09 Ravintola Mendin, Mantsintie 1-3, 82900 Ilomantsi Klo 21.00-

Pe 11.09 Hotelli Salpa, Lappeenrannantie 265, 54530 Luumäki Klo 18.00-

La 12.09 Toripubi, Kaarinantori 2 A, 20780 Kaarina Klo 20.00-

La 12.09 Kannel Pub, Klaneettitie 7, 00420 Helsinki Klo 22.00-

La 12.09 PeeVeeBar, Soidinkatu 2, 84500 Kajaani Klo 21.00-

La 19.09 Ravintola Pankko, Kuiluntie 5, 71800 Siilinjärvi Klo 20.00-

La 19.09 Ravintola Käenpesä, Haarlantie 1, 25500 Perniö Klo 22.00-

La 19.09 Kahvila-Ravintola Myrskytähti, Keskustie 13, 04600 Myrskylä Klo 21.00-

Ke 30.09 Pub Härmän Häjy, Valtionkatu 2, 60100 Seinäjoki Klo 20.30-

Pe 02.10 Sport & Spa Hotel Vesileppis, Vokkolantie 1, 79100 Leppävirta Klo 20.00-

La 03.10 Ravintola Cat, Tampereentie 3, 28600 Lavia Klo 20.00-

La 03.10 Rantakulman Kahvila-Ravintola & Pub Rantis, Asematie 2, 72600 Keitele Klo 20.00-

La 03.10 Hotelli Lännentie, Levysepänkatu 1, 23500 Uusikaupunki Klo 22.00-

La 03.10 Karrin Puomi, Kurjenmäentie 4, 32100 Ypäjä Klo 21.00-

La 03.10 Tapulin Mestari, Maatullinaukio 2, 00750 Helsinki Klo 19.00-

La 03.10 Ravintola Totem, Raatimiehenkatu 17, 53100 Lappeenranta Klo 18.00-

La 10.10 Pub Onni, Kirkkotie 21, 29100 Luvia Klo 21.00-

La 10.10 Kuusjoen Sedir, Ylikulmantie 250, 25330 Kuusjoki Klo 20.00-

La 10.10 Hotelli-Ravintola Alvariini, Paavolantie 1, 62900 Alajärvi Klo 21.00-

La 10.10 Dixon Klubi, Paakakatu 3, 90520 Oulu Klo 22.00-

Pe 16.10 Osulan Baari, Keskuskatu 39, 75700 Valtimo Klo 20.00-

Pe 16.10 Gebardi Pub, Kaivokatu 3, 49400 Hamina Klo 20.00-

La 17.10 Ale Pub, Uudenmaankatu 4-6, 05800 Hyvinkää Klo 18.00-

La 17.10 Ravintola Pirtti, Kirkkotie 6, 90830 Haukipudas Klo 19.00-

Pe 23.10 Unelma Happy Bar, Syöttäjänkatu 2, 40520 Jyväskylä Klo 21.00-

Pe 30.10 Ravintola Taro, Kaukolanraitti 3, 64100 Ylistaro Klo 20.00-

La 07.11 Lomakeskus Lepola, Sipurantie 32, 15320 Lahti Klo 20.00-

La 14.11 KARA Koski, Hämeentie 9, 31500 Koski Tl Klo 20.00-

Pe 20.11 Loppi Hovi, Yhdystie 8, 12700 Loppi Klo 21.00-

La 21.11 Mary`s La Favorita, Mäntynäädänkatu 6, 67800 Kokkola Klo 16.00-

La 21.11 Myllytupa, Päätie 14, 32740 Sastamala Klo 21.00-

La 12.12 Kapteenin Kulma & Kellari, Kirkkokatu 32, 92100 Raahe Klo 21.00-

 

SEMIFINAALIT

La 02.01.2021 Kasi-Blanca, Pyrstötiaisentie 1, 28220 Pori

Pe 08.01.2021 Pub & Club Onni, Yliopistonkatu 38, 40100 Jyväskylä

La 09.01.2021 Karaokebar, Asemakatu 31-33, 90100 Oulu

Pe 15.01.2021 El Armadillo, Vieraskuja 4, 02770 Espoo

La 16.01.2021 Lomakeskus Lepola, Sipurantie 32, 15320 Lahti

Pe 22.01.2021 Ravintola Poimari, Pussitie 4, 21530 Paimio

La 23.01.2021 Hotelli-Ravintola Alvariini, Paavolantie 1, 62900 Alajärvi

Pe 29.01.2021 Ravintola Peyton Place, Teekkarinkatu 17, 33720 Tampere

La 30.01.2021 Sport & Spa Hotel Vesileppis, Vokkolantie 1, 79100 Leppävirta

Pe 05.02.2021 Karrin Puomi, Kurjenmäentie 4, 32100 Ypäjä

La 06.02.2021 Ravintola Totem, Raatimiehenkatu 17, 53100 Lappeenranta

 

 

FINAALI

06.03-07.03.2021 Viking Grace