Alkukarsintapaikat 

 

Alkukarsintoihin ilmoittaudutaan paikan päällä ensimmäisen tunnin aikana. Ilmoitettu alkamisaika on ilmoittautumisen alkamisaika.

 

La 09.02 Kahvila-Ravintola Salmenranta, Lappeenrannantie 2132 A, 52830 Suomenniemi Klo 20.00-

La 23.02 Ravintola Lehtohovi, Madekuja 2, 45160 Kouvola Klo 20.00-

La 02.03 Hotelli Pihkuri, Kappelintie 5, 44500 Viitasaari Klo 21.00-

Pe 15.03 Jolene Happy Bar, Kauppakatu 18, 70100 Kuopio Klo 21.00-

Pe 22.03 Korupirtti, Kivikyläntie 7, 54410 Ylämaa Klo 20.00-

La 23.03 Rodeo Bar, Urjalantie 28, 31760 Urjala Klo 21.00-

Pe 29.03 Unelma Happy Bar, Syöttäjänkatu 2, 40520 Jyväskylä Klo 20.00-

Pe 05.04 Ravintola Poimari, Pussitie 4, 21530 Paimio Klo 21.00-

La 06.04 Ravintola Reippaankulma, Kauppatie 21, 73200 Varpaisjärvi Klo 20.00-

La 13.04 El Armadillo, Vieraskuja 4, 02770 Espoo Klo 22.00-

La 13.04 Restaurant Skyfall & Catering, Kotitie 10, 49270 Pyhtää Klo 20.00-

To 18.04 Karaokeravintola Las Palmas, Rautatienkatu 15, 15110 Lahti Klo 19.00-

Pe 19.04 Ravintola Huvilouhos, Polvijärventie 12-14, 83700 Polvijärvi Klo 21.00-

La 20.04 Wanha Kievari, Keskuskatu 5, 76100 Pieksämäki Klo 20.00-

Pe 26.04 Ravintola Uno más, Topeeka 25, 61800 Kauhajoki Klo 21.00-

La 27.04 Pub Remu & Elsa, Kirkkokatu 21, 75500 Nurmes Klo 20.00-

La 04.05 Ravintola Koski-Hovi, Uunilanrantatie 2, 68100 Himanka Klo 20.00-

Pe 10.05 Simpan Baari, Vänrikintie 2, 70910 Siilinjärvi Klo 20.00-

La 11.05 Elite Cafe & Bar, Merikatu 6, 64100 Kristiinankaupunki Klo 22.00-

Pe 17.05 Särkisalmen Baari, Melkoniementie 3, 59310 Särkisalmi, Parikkala Klo 21.00-

La 18.05 Toripubi, Kaarinantori 2 A, 20780 Kaarina Klo 20.00-

Pe 24.05 Kahvila-Ravintola Tervasoihtu, Kauppatori 2, 90100 Oulu Klo 21.00-

Pe 24.05 Lomakylä Masala, Lehtomaantie 151, 69510 Halsua Klo 20.00-

La 25.05 Rantakulman Kavila & Pub Rantis, Asematie 2, 72600 Keitele Klo 20.00-

Pe 07.06 Wanha Marttala, Keskustie 56, 19600 Hartola Klo 20.00-

La 08.06 Terassiravintola Tupa, Hannunkiventie 1, 43800 Kivijärvi Klo 20.00-

La 15.06 Kahvila-Ravintola Manta, Asematie 7, 44800 Pihtipudas Klo 21.00-

La 15.06 Kioski-Kahvila Mylly, Asematie 8, 63900 Myllymäki Klo 20.00-

La 29.06 Bar Apaja, Keskuskatu 10, 23100 Mynämäki Klo 20.00-

Pe 12.07 Jolene Happy Bar, Kauppakatu 18, 70100 Kuopio Klo 21.00-

Pe 26.07 Lomakeskus Sieravuori, Sieravuorentie 117, 27650 Honkilahti Klo 21.00-

Pe 26.07 Ruoveden Rantaravintola, Laivarannantie 5, 34600 Ruovesi Klo 18.00-

Pe 02.08 Ravintola Holvi, Harjavallankatu 14, 29200 Harjavalta Klo 20.00-

La 03.08 Ravintola Villiviini, Tuliharjuntie 1, 43700 Kyyjärvi Klo 21.00-

La 03.08 Kessan Kahvila ja Baari, Kämmenniemenkatu 43, 34240 Kämmenniemi, Tampere Klo 20.00-

La 03.08 Wanha Mestari Suomussalmi, Kiannonkatu 2, 89600 Suomussalmi Klo 15.00-

Pe 09.08 Ravintola Iloinen Härkä, Ieskatu 1, 20210 Turku Klo 20.00-

Pe 09.08 Ravintola Arvid, Erkontie 3, 16300 Orimattila Klo 21.00-

La 10.08 Hotelli Nuuksio, Naruportintie 68, 02860 Espoo Klo 19.00-

Pe 16.08 Kylpylähotelli Päiväkumpu, Ylhäntie 1, 09120 Karjalohja Klo 19.30-

La 17.08 Ravintola Käenpesä, Haarlantie 1, 25500 Perniö Klo 22.00-

La 17.08 Hotelli Seurahuone, Torikatu 24, 67100 Kokkola Klo 21.00-

La 17.08 Ravintola Alppimaja, Rasilantie 57, 56100 Ruokolahti Klo 21.00-

Pe 23.08 Pub & Club Hilpeä Hilma, Rautatienkatu 21, 10510 Lahti Klo 21.00-

La 24.08 Ravintola-Baari Luotsivene, Kinkovuorentie 4, 40900 Säynätsalo Klo 21.00-

La 24.08 Cafe Bar Höpö, Akselintie 1, 29250 Nakkila Klo 21.00-

Pe 06.09 Silver Arrow, Hähkäniementie 1, 16600 Järvelä Klo 20.00-

Pe 06.09 Autopirtti, Miilutie 2, 63700 Ähtäri Klo 19.00-

Pe 06.09 Ravintola Las Palmas, Oksasenkatu 2, 53100 Lappeenranta Klo 20.00-

Pe 06.09 Taimon Krouvi, Nuhjalantie 8, 21110 Naantali Klo 20.00-

La 07.09 Hotelli Lännentie, Levysepänkatu 1, 23500 Uusikaupunki Klo 22.00-

La 07.09 Stairs To Heaven, Kyläsepäntie 14, 26510 Rauma Klo 18.00-

La 07.09 Ravintola Martta, Kitereentie 2, 52300 Ristiina Klo 20.00-

Pe 13.09 OMG Bar, Raisiontori 6, 21200 Raisio Klo 20.00-

Pe 13.09 Pedro`s Pub, Tesoman Valtatie 37, 33310 Tampere Klo 21.00-

La 14.09 Ravintola Moms, Promenadi 1, 02709 Kauniainen Klo 20.00-

La 14.09 Karaoke Pub Resina, Hannikaisenkatu 16 B, 40100 Jyväskylä Klo 18.00-

La 14.09 Dixon Klubi, Paakakatu 3, 90520 Oulu Klo 21.00-

La 14.09 Ravintola Harakka, Hongontie 2, 38950 Honkajoki Klo 20.00-

Pe 20.09 Fanny`s Pub, Pielisenkatu 10-12, 81700 Lieksa Klo 20.00-

Pe 20.09 Pub Onni, Kirkkokatu 21, 29100 Luvia Klo 21.00-

La 21.09 Ravintola Cat, Tampereentie 3, 28600 Lavia Klo 20.00-

La 21.09 Toripubi, Kaarinantori 2 A, 20780 Kaarina Klo 20.00-

La 28.09 Hotelli-Ravintola Alvariini, Paavolantie 1, 62900 Alajärvi Klo 21.00-

La 28.09 Koiteli Baari, Terveystie 2, 90900 Kiiminki Klo 21.00-

La 28.09 Wanha Krouvi, Lempääläntie 37, 37630 Valkeakoski Klo 18.00-

Pe 04.10 Ravintola Sun Toive, Toivakantie 30, 41660 Toivakka Klo 20.00-

Pe 04.10 My Club 21, Keskustie 2, 05400 Jokela Klo 21.00-

La 05.10 Kannel Pub, Klanettitie 7, 00420 Helsinki Klo 22.00-

La 05.10 Kuusjoen Sedir, Ylikulmantie 250, 25330 Kuusjoki Klo 20.00-

Su 06.10 Pub Vanha Nalle, Turuntie 10, 13130 Hämeenlinna Klo 17.00-

Pe 11.10 Ravintola Peyton Place, Teekkarinkatu 17, 33720 Tampere Klo 21.00-

Pe 11.10 Sport & Spa Hotel Vesileppis, Vokkolantie 1, 79100 Leppävirta Klo 20.00-

La 12.10 Bar Daltons, Tinankuja 2, 02430 Masala Klo 21.00-

Pe 18.10 Luhtikammari, Saimaantie 5, 54100 Joutseno Klo 20.00-

Pe 18.10 Pub Wäinö, Kalevankatu 2, 60100 Seinäjoki Klo 18.00-

La 19.10 Ravintola Hämeenportti, Sepäntie 2, 31400 Somero Klo 21.00-

La 19.10 Bar Lato, Tyvikatu 11, 33340 Tampere Klo 18.00-

Pe 25.10 Peeveebar, Soidinkatu 2, 87500 Kajaani Klo 21.00-

La 26.10 Ewald`s Pub & Grill, Keskuskatu 46, 10300 Karjaa Klo 20.00-

La 02.11 Ale Pub, Uudenmaankatu 4-6, 05800 Hyvinkää Klo 21.00-

La 02.11 Nuijabaari, Kirkkokatu 12, 24100 Salo Klo 21.00-

La 02.11 Hotelli Tallukka, Tallukantie 1, 17200 Vääksy Klo 14.00-

Su 03.11 Ravintola Totem, Raatimiehenkatu 17, 53100 Lappeenranta Klo 17.00-

Pe 08.11 Mallashovi Akaa, Kurisjärventie 11, 37800 Akaa Klo 22.00-

La 09.11 Lomakeskus Lepola, Sipurantie 32, 15320 Lahti Klo 19.00-

Pe 15.11 Jolene Happy Bar, Kauppakatu 18, 70100 Kuopio Klo 21.00-

Pe 15.11 Ravintola Taro, Kaukolanraitti 3, 64100 Ylistaro Klo 20.00-

Pe 22.11 Ravintola Iloinen Härkä, Ieskatu 1, 20210 Turku Klo 20.00-

 

Semifinaalipaikat 2020

Pe 03.01

La 04.01